безпека платежів 

Безпека оплати по картам Visa и MasterCard на нашем сайте.

 
Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші послуги з будь-яким картками Visa і MasterCard, випущених будь-якими банками. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет. З використанням SSL

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" і MasterCard «MAsterCardSecureCode», метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3D Secure підтримують понад 30 мільйонів Інтернет магазинів і більше 200 тисяч банків по всьому світу. Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата за картками Visa і MasterCard тепер максимально безпечні!