Лстя Гинкго Білоба Ginkgo Biloba Просмотреть увеличенную

Лстя Гинкго Білоба Ginkgo Biloba 100% (паперова упаковка)

Гінкго білоба - дерево молодості. Покращує кровообіг, пам'ять, відновлює статеву функцію. Застосовується при слабоумстві, розсіяному склерозі, запамороченні, простатиті та багатьох інших захворюваннях, а так само в профілактичних цілях

Подробнее

Kremenetsʹkyy Botanichnyy Sad

Новый продукт

1677 одиниць доступно

Минимальное количество для заказа 2

249,00 грн

Гинкго Билоа: рецепт омоложения, здоров'я та краси
  Мы даем 100% гарантию того, что вы получаете Гинкго Билоба

Чай из Гинкго Билобы

Восхитительный чай на основе Гинкго билоба славиться своєю незрівнянною лікувальною цінністю. Він також може входити до складу особливих напоїв нарівні з жимолостю. Сочетание корней и листьев растения значительно усиливает оздоровительный эффект чаю. Після 30-дневного курсу лікування ви зможете помітити унікальне підвищення вашої іммунології. Помимо общего поліпшення самочувства умственные реакції посилюються, а пам'ять стане гібче.

Чай Гинкго билоба сприяє поліпшенню в усіх органах і системах, він відновлює кровообіг у всіх кровоносних судин, підвищує притоки до головного мозку, а також захищає клітки від численних вільних радикалів. Він затримує старіння організму, запобігає інсультів та інфарктів. У пацієнтів пожилого возраста спостерігається затримка активації тромбоцитів.

Достаточно замінити звичайний ранковий чай цим потрясающим напоєм, щоб виплатити запас життєвих сил і благополуччя.

Двулопастный Гинкго, Серебряные абрикос, Утиные лапки ... Як тільки не називають унікальну дереву висотою до 50 метрів з жовтими семенами і хвилястими листям, що росте на Землі вже кілька мільйонів років, в часи динозаврів. Доподлинно відомо, що джерела походження Гинкго Билоба ведуть в Японію, не випадково лист цього дерева є символом Країни східного сонця, так само, як і кленовий лист - національна гордість Канади. Поклонение цьому представтелю флори не випадково: всі частини дерева насищенні величезною кількістю корисних вітамінів і мікроелементів, завдяки чому плоди, стовби, листя Гінкхо Білоба знайшли широке застосування в медицині, спортивній фармакології, косметології. З чому пов'язано велику цікавість до цього природного феномена?

Мужественное дерево
Доподлинно відомо, що в юрському періоді на планеті існували кілька десятків видів Гінкго, однак наступивший льодовий період міг пережити лише один вид, збережений до наших днів. Двулопастным його називають з-за характерної форми листя, що нагадує лапку утки. Многие народы за стойкость во время всемирного похолодания почитают Гинкго Билоба, вважаючи дерево символом мудрості та довголіття, передвісником успіху та благополуччя. В Японії гадание на семенах таку ж популярність, як у нас прогнозування з допомогою ромашки. Сильна і стійка дерево істотно відрізняється за зовнішнім виглядом від своїх братів.

Высота Гинкго Білоба досягає 40 метрів, обхват - 4,5 м.
Крона пірамідальна, з роками стає більш раскидистой.
Растение двудомное, пыльца утворюється на чоловічих сережках.
Відноситься до сімейства восьмин, вважається потомком папоротників.
Відомі червоні сорти та види з конською формою верхушки.
Відмінно перенося критичні температури, забруднену атмосферу.
Панацея від всіх болезней?
Незважаючи на те, що витяжки з листя Гінкго Билоба з успіхом використовувалися в вітчизняній медицині ще 4000 років тому, довгий час цілющі властивості дерева залишалися поза межами інтересів офіційної науки. Прорив відбувся в XVIII столітті завдяки естествознавці з Нідерландів Енгельберту Кемпфера, відкриття якого розвивалася внаслідок Карла Ліньйя. Сегодня унікальні компоненти рослин успішно використовуються для профілактики та лікування багатьох захворювань. Доказано, що регулярне споживання Гінкго Білоба дозволяє відсторонити старость і зберегти ясність ума в преклонному віці. Флавінові глікозиди, ефіри ліналоола, фенілпропани, що виділяються, надають потужне оздоровче вплив на всі системи людини.

Повышают эластичность судин, улучшают кровоток.
Стабілізують роботу серця, легень, печінки, почек.
Показують потужний антиоксидантний вплив.
Знижують рівень холестерину, виводять воду, токсини, шлаки.
Улучшайте сон, аппетит, пам'ять, іммунитет, увага, реакція.
Нормализуют психоэмоциональное состояние человека.
Успішно борются з атеросклерозом, астмою, діабетом.
Обладают антиозлочительным і антибактеріальним дією.
Предотвращают возникновение тромбов, отеков, опухолей, мігрени
Способствует інтенсифікації роботи головного мозку
Для мужчин та жінок
Спектр дії Гінкго Білоба настільки широк, що дерево дійсно можна назвати панацеєм багатьох недугових. Витяжка з коріння допомагає лікарям в початковій стадії лікування болезнь Альцгеймера і Паркінсона. Семена рекомендуються для споживання людям, страдаючим сахарним діабетом. Екстракт листя знімає головну біль і м'язову патологію, підвищує стійкість і знижує терпкість. Недаром рослина широко застосовується бодибилдерами, тяжелоатлетами, представниками силовых єдиноборств для інтенсифікації тренувань. Но не меншим успіхом Гункбо Билоба користується серед представників прекрасної половини людства: дерево чудово справляється з відкладеннями целюліту, розгладжує зморшки, придає шкірі гладкість, зміцнює волосину. В яких випадках варто приймати препарат?

При часткових гомологічних розладах, обмороках, мігрени, шуме у вісші.
Якщо у пацієнта обміняється ендартеріїт, цукровий діабет, хвороба Рейно.
У разі виникнення клімактеричних та возрастних гормональних сбоїв.
При зараженні грипом, герпесом та іншими вірусними хворобами.
Коли потрібно звільнити від нікотинової та алкогольної залежності.
Если есть нарушения потенции, снижение либидо, ухудшение эрекции.
При хронічному недоїданні, нервових перевантаженнях, тумоті ​​та стрессах.
Коли присутствуют нав'язливі страхи, фобии, психічні розлади.
Если нарушен режим, чувствуется усталость, апатія, общее недоїдання.
Для омоложения шкіри, зниження ваги, підвищення життєвого тонусу.
Принимаем с осторожностью!
Цілебний ефект Гінкго Білоба визнана сьогодні в усьому світі, екстракти, таблетки, масла широко використовуються в традиційній та народній медицині. Такі лекарственные препарати, як Гинкго Ум, Эвалар, Танакан, Допельгерц, відомо багато, компоненти для них отримують з спеціально вирощуваних дерев на плантаціях Японії, Німеччини, Франції, США. Незважаючи на те, що явно виражені алергічні реакції та побічні ефекти не виявлено, не варто зайнятися самолеченням і в домашніх умовах готувати настойки, рецептами яких пестрит Інтернет. Офіційні засоби, виготовлені провідними фармацевтичними компаніями, містять перевірені пропорції компонентів Гінкго Білоба. Перед початком застосування необхідно посовещатися з лікарем, який точно підбирає оптимальне дозування та перевіряє відсутність протипоказань. У деяких випадках не можна приймати препарати на основі Гінкго?

Острые патології головного мозку, зокрема, епілепсія.
Обструкції язв і хвороби двенадцатиперстной кишки.
Низкий рівень загрозливості крові, артеріальна гіпотензія.
Інфаркти та інсульты в остром стадії.
Полостные операції та хірургічні втручання.
Беременность і період грудного вскармливания.
Употребление ацетилсаліцилова кислота, психотропних засобів.
Если возраст паціента менше 18 лет.
Это любопытно
Древнейшая дерево наших планет - це не тільки унікальна запаси мікроелементів, вітамінів, амінокислот, необхідних кожній людині, дивовижне зібрання магнію, кальцію, фосфора, калію, натрію та інших корисних елементів. Це ще й дивовижне природне явище, яке люблять і цінують не тільки медики та пацієнти. Ажурні листи Гінкго Білоба дуже потрібні ландшафтним дизайнерам, художникам бонсай. В декоративних та озеленінних цілях дерева можна посадити в парках та скверах багатьох європейських столиць: в жаркий день крона дарує спасительну тень, очищає повітря від газоназдільності та шкідливих примесей мегаполісу. Вот только несколько фактов, подчеркивающих унікальність Гінкго Білоба.

Дерево може жити 4000 років і навіть більше.
Растение неприйнятне до перепаду вологості та температури.
Гинкго Билоба - єдиний організм, уцілілий після атомного вибуху в Хіросіме.
Дерево не піддається жорсткому впливу бактерій та інфекцій.
Врачі щорічно виписують 1 мільйон рецептів на препарати Гінкго.
Из корней готовится очень вкусный, корисний, бодрящий чай.
Жареные и вареные семена употребляются в їжу в Юго-Восточной Азии.
Якщо прикоснутися до стволу Гінкго і загадати бажання - він сбудеться.

Напишіть відгук

Лстя Гинкго Білоба Ginkgo Biloba 100% (паперова упаковка)

В этой категории 1 товаров: