разпродажа! Трав'яний збір Алтайський ключ Просмотреть увеличенную

Трав'яний збір Алтайський ключ на основі Гінкго білоба

Трав'яний збір Алтайський ключ на основі Гінкго білоба

Подробнее

Новый продукт

349,00 грн

На сьогоднішній день захворювання серця і судин це колосальна проблема для суспільства. Ці захворювання виникають не раптом, але дають фатальні наслідки. Вилікувати їх швидко і ефективно за допомогою класичної медицини довго, дорого і не завжди дієво. Як приклад, реабілітація після інфаркту, це мінімум півроку санітарно стаціонарного інтенсивного лікування, а його ефективність повинна ще бути істотно підкріплена фінансово. З цього випливає, що профілактика цих «страшилок» набагато дешевше, приємніше і ефективніше.

Так ось Алтайський ключ гідна уваги композиція трав, яка при системному прийомі готова прийти на допомогу будь-якій людині, який звернув увагу на своє здоров'я.

Алтайський ключ - надійна профілактика захворювань серцево-судинної системи, знижує рівень холестерину в крові, максимально і м'яко відповідає за чистку судин.

Однак це не чарівна паличка. Для максимального результату необхідно пройти кілька курсів прийому цього засобу і при необхідності зробити це доброю традицією.

Тисячолітній досвід використання доступних і перевірених трав дає право стверджувати, що це не буде даремно.

Цей збір дозволяє привести в норму тиск і серцевий ритм, серцевий м'яз, підвищити тонус судин і м'яко зняти серцевий біль.

До складу трав'яного збору Алайський ключ входять наступні трави:

Склад: 
Гингко білоба 
Деревій 
Хвощ 
Шипшина 
Листя смородини 
М'ята перцева 
Квітки чорнобривці 
Глід 
Чорноплідна горобина
Квітки липи
Іван чай
Меліса
Материнка
Лист малини
Звіробій
Лист кропиви
Чебрець

Спосіб застосування:

2 столові ложки залити 0.5 л. окропу. Обов'язково настоювати в термосі 4-6 годин. Приймати 1/3 склянки за 30 хвилин до їжі 3 рази на день.

Протипоказання: Людям з індивідуальною непереносимістю трав, що входять до складу збору

Спосіб зберігання: зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від сонячного світла місці, при відносній вологості не більше 70% і температурі не більше 25oC

Напишіть відгук

Трав'яний збір Алтайський ключ на основі Гінкго білоба